Osmero autor(a)ica: Milijana Šimunović, Irena Vučenik Šostik, Slavica Grgurić Pajnić, Lea Grgurić, Višnja Bolf, Damir Šafar, Siniša Abramović i učenici Srednje škole Delnice (mentori: Jasminka Lisac, Koraljka Renier Valičić i Davor Pleše) izložili su svatko po 12 svojih fotografija s motivima svoga Grada, pa možete uživati u 96 kamerom uhvaćenih trenutaka svih godišnjih doba i različitih lokacija, od planinskih vrhova i vidikovaca preko motiva gradskih ulica i parkova, sve do Kupske doline.

Izložba je naš mali doprinos u bogatom programu obilježavanja ovogodišnjega Dana Grada i Župe.

O izložbi su govorili novinar Marinko Krmpotić, ravnateljica Knjižnice i gradonačelnica Delnica Katarina Mihelčić, koja je izložbu i otvorila, najavivši mogućnost da osam ponajboljih slika (po autoru jedna) postane jedna cjelina – turistička razglednica Delnica.

Čestitke svim izlagačima, a hvala – svima Vama, koji ste svojom nazočnošću uveličali trenutak.
U fotografijama možete uživati do kraja kolovoza, do kada će izložba biti otvorena.