U petak, 28. siječnja 2022., u Prirodoslovnom muzeju Rijeka, od 18.00 sati do 00.00 sati, očekuje vas još jedna u nizu edukativnih, zabavnih i informativnih Noći muzeja. Uz besplatan razgled stalnih postava i dviju izložbi, pogledat ćete kroz digitalni prozor u Brod na Kupi.

Ove godine i Kaštel Zrinskih u Brodu na Kupi otvara vrata svog stoljetnog dvorca u kojem će posjetitelji bez naplate ulaza, samostalno ili stručno vođeni razgledati stalni postav i izložbu, te interpretacijski centar. Hoće li se i ovdje zaviriti u naš Muzej u Rijeci, potrebno je provjeriti u dvorcu koji će biti otvoren od 18.00 do 23.00 sata.

Posjet Muzeju u Rijeci i Kaštelu u Brodu na Kupi nadopunite posjetom Facebook društvene mreže @Prirodoslovni.muzej.Rijeka gdje će se odvijati zanimljiv online program.

Pridružimo se svi!